לקביעת ייעוץ עם רופא מומחה
לקביעת ייעוץ עם רופא מומחה

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן היא רופאה ומנתחת בכירה,מומחית בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת, וכן מומחית בכירורגיית כף היד ומיקרו-כירורגיה.

תחומי התמחויות
כירורגיה פלסטית
סוגי טיפולים
הסרת נגעים בשיטת מוז (MOHS) 

 ד"ר רוזנברג היא רופאה ומנתחת פלסטית בכירה,  עם ניסיון רב של  כ- 40 שנים בתחום של כירורגיה פלסטית ,ניתוחים אסתטיים, טיפולי מלנומה, שחזורי שד ,טיפול בלייזרים רפואיים וטיפולים בגידולי עור .

מומחית בכירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת,  וכן מומחית בכירורגיית כף היד ומיקרו-כירורגיה.

  בתחום של כירורגיה פלסטית ובתחום של מיקרו כירורגיה  במקרים של אבחון וטיפול בסרטן העור, ד"ר רוזנברג   מבצעת ניתוחי מוז,ניתוחי כריתה ושחזורים מורחבים.

 ד"ר רוזנברג עוסקת בשלשת העשורים האחרונים בכירורגיה אסטטית. בתחום זה נתפסת ד"ר רוזנברג כמובילה ופורצת דרך, בעיקר בתחומי ניתוחי פנים ועפעפיים וניתוחים לעיצוב הגוף .

בתחום של ניתוחי שדיים (הגדלת, הקטנת והרמת שדיים ) פיתחה דר' רוזנברג שיטות ניתוח ייחודיות .התוצאות  של הניתוחים הן מראה טבעי ואסתטי שכמעט ולא ניתן להבחין בהם בסימנים לניתוח.

 בתחום של סרטן השד ושחזורי שדיים, ד"ר רוזנברג  משתתפת בשחזורים מידיים ואונקופלסטיקה.

ד"ר רוזנברג  חורטת על דיגלה מתן שירות איכותי ויוצא דופן  למטופלים  ולמטופלות שלה, תוך כדי התאמה אישית  לכל מטופל ומטופלת. ד"ר רוזנברג שמה דגש על נועם,סבלנות, ובעיקר דיסקרטיות מלאה. ד"ר רוזנברג  היא רופאה  הידועה בזכות השילוב הנדיר של מקצוענות ללא פשרות, רגישות רבה לצרכי המטופלים וחוש אסתטי מפותח.

התמחות:  בתל השומר- כירורגיה כללית, שערי צדק- כירורגיה פלסטית, בבית החולים קפלן -כירורגית  כף יד ובארצות הברית בבית החולים  montefiore ובמרכז הרפואי Albert Einstein: 

חברות באיגודים: האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית

המרכזים בהם פועל ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן